TELEFON

0342 502 13 12

E-POSTA

info@elbeyli.com.tr

KURUMSAL

Hakkımızda

Şirketimiz Mehmet Fadıl Elbeyli tarafından 1973 yılında kurulmuş olup, ilk olarak oto yedek parça sektöründe hizmet vermiştir.

1993 yılında madeni yağ sektörüne geçiş yapıp her geçen gün daha da büyüyen şirketimiz, 2008 yılında bir Dünya markası olan BP-CASTROL madeni yağlar bölge distribütörlüğünü üstlenip, Gaziantep – Kilis – Kahramanmaraş – Şanlıurfa - Adıyaman ve Hatay il ve ilçelerinde hizmet vermeye başlamıştır.

Çalışmalarında ortaya koyduğu azim, samimiyet ve hizmet anlayışındaki kalite ile bölgesinde kısa sürede hakimiyet sağlamıştır.

2013 yılında Lassa-Bridgestone lastikleri satış ,servis ve Bandag Soğuk Lastik Kaplama Bayiliğini almıştır. 2016 yılında yatırım yaparak Brisa’nın bir ilke imza atarak hayata geçirdiği Propratik hizmetini bünyesine katmış, ticari araç ve filoların lastik, bakım gibi ihtiyaçlarını yüksek kalite güvencesiyle karşılamaya başlamıştır.

2018 yılında Mutlu Akü Güneydoğu Anadolu Bölge Bayiliğini şirket bünyesine katmıştır.Vizyonumuz

Dünyada Pazar lideri olan iş ortaklarımızdan aldığımız güçle bölgemizdeki liderliğimizi devam ettirmek ve sektördeki diğer firmalara ışık tutmak.Misyonumuz

Sosyal sorumluluk çerçevesinde sürekli büyüyerek yeni istihdam alanları sağlamak ve yatırımlarına hız kesmeden devam etmek.

© 2017 ELBEYLİ PETROL ÜRÜNLERİ | Tüm Hakları Saklıdır.
UYARI: Bu sitedeki tüm çalışmalar 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasası kapsamındadır.
Tasarım - E.Sezgin